Pitt Kids

Dobrodošli v svetu Pitt Kids, linije Pittarello, namenjene otrokom, ki se radi gibljejo, igrajo in izražajo v slogu. Tukaj boste našli popoln izbor čevljev in oblačil za dečke in deklice, ki so zasnovani za vsak trenutek dneva - od šole do parka, od prostega časa do posebnih priložnosti.

Izbirate lahko med trenirkami, škornji, sandali in športnimi copati najboljših otroških blagovnih znamk ter udobnimi, trpežnimi in barvitimi oblačili. Vsak izdelek je izbran s skrbjo za kakovost materialov, prileganje in varnost, tako da se lahko malčki svobodno gibljejo, ne da bi pri tem žrtvovali udobje.


Razvrsti po
Modre ribiške sandale z Velcro Pitt Kids 14116
Taglia
Nalaganje v teku...
Bež majica z živalskim potiskom in volani PITT KIDS PT-K-T-7002
Taglia
Nalaganje v teku...
Bele in oranžne superge z ognjem PITT KIDS K191562
Taglia
Nalaganje v teku...
Bele superge z barvnimi detajli PITT KIDS K191562
Taglia
Nalaganje v teku...
Bele superge s črnimi in modro-zelenimi detajli PITT KIDS K191562
Taglia
Nalaganje v teku...
Bele superge z velcro trakom in barvnimi detajli PITT KIDS K191562
Taglia
Nalaganje v teku...
Bele superge z oranžnimi in modrimi detajli PITT KIDS K191562
Taglia
Nalaganje v teku...
Bele superge z velcro trakom in perforiranim zgornjim delom PITT KIDS K191562
Taglia
Nalaganje v teku...
Oranžni superge z črnimi detajli in velcro trakom PITT KIDS K191562
-20%
Con luci
Taglia
Nalaganje v teku...
Navy in roza superge s svetlobnimi efekti PITT KIDS K23121
-20%
Con luci
Taglia
Nalaganje v teku...
Modri supergi z mrežastim zgornjim delom in velcro trakom s svetlobnimi efekti PITT KIDS K191562
-20%
Con luci
Taglia
Nalaganje v teku...
Komplet majica brez rokavov in hlače fuksija in črna PITT KIDS PT-K-SE-7030
Taglia
Nalaganje v teku...
Zelena majica z okroglim izrezom in kratkimi rokavi s kontrastnimi potiski PITT KIDS PT-K-T-7013
Taglia
Nalaganje v teku...
Bež hlače z leopardjim vzorcem Pitt Kids PT-K-SH-7004
Taglia
Nalaganje v teku...
Bež komplet z živalskim vzorcem Pitt Kids PT-K-SE-7001
Taglia
Nalaganje v teku...
Črna majica s potiskom na prsih Pitt Kids PT-K-T-7025
Taglia
Nalaganje v teku...
Modra majica z žepkom Pitt Kids PT-K-T-7018
Taglia
Nalaganje v teku...
Zelena majica z natisnjenim motivom Pitt Kids PT-K-T-7008
Taglia
Nalaganje v teku...
Črne hlače z nasmehom Pitt Kids PT-K-P-7020
Taglia
Nalaganje v teku...
Bež jakna z žepi Pitt Kids PT-K-F-7005
Taglia
Nalaganje v teku...
Roza in vijolične superge z velcro trakom in vgrajenimi lučkami PITT KIDS K211270
-20%
Con luci
Taglia
Nalaganje v teku...
Roza in bele superge s svetlobnimi efekti PITT KIDS K2517
-20%
Con luci
Taglia
Nalaganje v teku...
Majica Beige in Rosa Pitt Kids PT-K-T-7031
Taglia
Nalaganje v teku...
Črni superge z barvnim potiskom in Luci Pitt Kids K211020
-30%
Con luci
Taglia
Nalaganje v teku...
Bele superge z velcro zapenjanjem Pitt Kids K22322
-30%
Taglia
Nalaganje v teku...
Črno-bele superge PITT KIDS K22303
-20%
Taglia
Nalaganje v teku...
Sive in črne superge Mid-Cut PITT KIDS K22879
-20%
Taglia
Nalaganje v teku...
Sive superge s srčkom PITT KIDS K231102
-20%
Taglia
Nalaganje v teku...

Filtrirajte in naročite

Ordina per
Taglia
Colore
Brand
Genere
Translation missing: sl.accessibility.price_min Translation missing: sl.accessibility.price_max
Categoria di prodotto
Altezza del tacco
Tipo di tacco e zeppa
Materiale Principale
Etichetta del prodotto
Percentuale di Sconto
Disponibilità

Pitt Kids, la linea bambini di Pittarello

Pitt Kids nasce da Pittarello, una collezione dedicata ai bambini. In collezione trovi un assortimento di scarpe e abbigliamento adatti alla scuola, al gioco e ai momenti in famiglia — capi pratici, con i colori e  fantasie che piacciono ai bambini e che semplificano la vita ai genitori. 

Scarpe e abbigliamento Pitt Kids per ogni giorno

La collezione Pitt Kids include sia calzature sia capi di abbigliamento. Tra le scarpe trovi sneakers, sandali, scarpe con strappo — pensati per essere facili da indossare e comodi durante tutto il giorno. 

Per l'abbigliamento, l'assortimento comprende t-shirt, felpe, pantaloni, leggings, gonne, vestiti e completi, con fantasie e colori adatti ai più piccoli. Ogni prodotto è scelto per rispondere a un'esigenza concreta: vestire bene i bambini senza complicare la vita ai genitori. I modelli sono pratici, lavabili e pensati per resistere al movimento.

Una collezione pensata per scuola, gioco e tempo libero

I prodotti Pitt Kids seguono i bambini nei momenti reali della giornata. Le sneakers con strappo o lacci elastici vanno bene per andare a scuola o al parco. I sandali leggeri sono comodi nelle giornate più calde o in vacanza. Le felpe e i leggings accompagnano il gioco e restano comodi anche durante una gita o un weekend fuori. L'idea alla base della linea è semplice: scarpe e abiti che tengano il passo con i bambini, senza rinunciare a colori vivaci e a un look curato. I genitori trovano modelli facili da abbinare; i bambini trovano qualcosa che gli piace indossare.

Mobilni meni

Pittarello Fidelity
Ženske Človek Šport Otroci Torbe in dodatki Blagovna znamka POPUSTI

Moji izdelki

Pitt Kids

Vaša košarica je prazna

Dodajte izdelke v košarico za nadaljevanje nakupovanja

Nazaj na dom
Nalaganje v teku...
Nalaganje v teku...