Pitt Kids

Dobrodošli v svetu Pitt Kids, linije Pittarello, namenjene otrokom, ki se radi gibljejo, igrajo in izražajo v slogu. Tukaj boste našli popoln izbor čevljev in oblačil za dečke in deklice, ki so zasnovani za vsak trenutek dneva - od šole do parka, od prostega časa do posebnih priložnosti.

Izbirate lahko med trenirkami, škornji, sandali in športnimi copati najboljših otroških blagovnih znamk ter udobnimi, trpežnimi in barvitimi oblačili. Vsak izdelek je izbran s skrbjo za kakovost materialov, prileganje in varnost, tako da se lahko malčki svobodno gibljejo, ne da bi pri tem žrtvovali udobje.


Razvrsti po
Sandali Primi Passi sive in zelene barve z medvedkom in avtomobilčkom Pitt Kids PK2636A
Taglia
Nalaganje v teku...
Sivi sandali z rumenimi dinozavri in zaprto konico  PITT KIDS PK2492E
Taglia
Nalaganje v teku...
Modri sandali za prve korake z rumenimi dinozavri in zaprto konico  PITT KIDS PK2492D
Taglia
Nalaganje v teku...
Modro-rdeče superge Pitt Kids PK1148A
Taglia
Nalaganje v teku...
Modri in fuksijevi sandali za prve korake iz tkanine Pitt Kids PK2871B
Taglia
Nalaganje v teku...
Roza bleščeče superge Pitt Kids PK1394A
Taglia
Nalaganje v teku...
Roza bleščeče superge za prve korake Pitt Kids PK1394A
Taglia
Nalaganje v teku...
Športni sandali z modrim velcro trakom Pitt Kids143691
Taglia
Nalaganje v teku...
Športni sandali z modrim velcro trakom  Pitt Kids143691
Taglia
Nalaganje v teku...
Zelene sandale z velcro trakom Pitt Kids 14372
Taglia
Nalaganje v teku...
Modre ribiške sandale z velcro trakom Pitt Kids 14370
Taglia
Nalaganje v teku...
Modre sandale z Velcro Pitt Kids 14356
Taglia
Nalaganje v teku...
Zelene sandale z velcro trakom Pitt Kids 12540
Taglia
Nalaganje v teku...
Modra majica Play It Easy s sivim nasmehom PITT KIDS PT-K-T-7022
Taglia
Nalaganje v teku...
Rjave hlače z žepi PITT KIDS PT-K-SH-7039
Taglia
Nalaganje v teku...
Zeleni brezrokavnik s potiskom Pitt Kids PT-K-T-7038
Taglia
Nalaganje v teku...
Bež majica s potiskom na prsih Pitt Kids PT-K-T-7037
Taglia
Nalaganje v teku...
Bež in oranžna majica PITT KIDS PT-K-T-7036
Taglia
Nalaganje v teku...
Črna majica s smeškom PITT KIDS PT-K-T-7017
Taglia
Nalaganje v teku...
Bele superge z barvnimi detajli PITT KIDS K191562
Taglia
Nalaganje v teku...
Rosa hlače z žepi Pitt Kids PT-K-SK-7035
Taglia
Nalaganje v teku...
Majica z okroglim izrezom in nabranimi rokavi, vijolična  PITT KIDS PT-K-T-7026
Taglia
Nalaganje v teku...
Bež obleka z živalskim vzorcem in modrimi detajli PITT KIDS PT-K-SK-7003
Taglia
Nalaganje v teku...
Vijolične bombažne hlače Pitt Kids PT-K-SH-7027
Taglia
Nalaganje v teku...
Sive hlače z žepi Pitt Kids PT-K-SH-7021
Taglia
Nalaganje v teku...
Črne legice z vijoličnimi detajli Pitt Kids PT-K-LG-7028
Taglia
Nalaganje v teku...
Majica z žepkom Rosa Pitt Kids PT-K-T-7033
Taglia
Nalaganje v teku...
Modra majica z natisnjenim motivom dinozavra Pitt Kids PT-K-T-7012
Taglia
Nalaganje v teku...

Filtrirajte in naročite

Ordina per
Taglia
Colore
Brand
Genere
Translation missing: sl.accessibility.price_min Translation missing: sl.accessibility.price_max
Categoria di prodotto
Altezza del tacco
Tipo di tacco e zeppa
Materiale Principale
Etichetta del prodotto
Percentuale di Sconto
Disponibilità

Pitt Kids, la linea bambini di Pittarello

Pitt Kids nasce da Pittarello, una collezione dedicata ai bambini. In collezione trovi un assortimento di scarpe e abbigliamento adatti alla scuola, al gioco e ai momenti in famiglia — capi pratici, con i colori e  fantasie che piacciono ai bambini e che semplificano la vita ai genitori. 

Scarpe e abbigliamento Pitt Kids per ogni giorno

La collezione Pitt Kids include sia calzature sia capi di abbigliamento. Tra le scarpe trovi sneakers, sandali, scarpe con strappo — pensati per essere facili da indossare e comodi durante tutto il giorno. 

Per l'abbigliamento, l'assortimento comprende t-shirt, felpe, pantaloni, leggings, gonne, vestiti e completi, con fantasie e colori adatti ai più piccoli. Ogni prodotto è scelto per rispondere a un'esigenza concreta: vestire bene i bambini senza complicare la vita ai genitori. I modelli sono pratici, lavabili e pensati per resistere al movimento.

Una collezione pensata per scuola, gioco e tempo libero

I prodotti Pitt Kids seguono i bambini nei momenti reali della giornata. Le sneakers con strappo o lacci elastici vanno bene per andare a scuola o al parco. I sandali leggeri sono comodi nelle giornate più calde o in vacanza. Le felpe e i leggings accompagnano il gioco e restano comodi anche durante una gita o un weekend fuori. L'idea alla base della linea è semplice: scarpe e abiti che tengano il passo con i bambini, senza rinunciare a colori vivaci e a un look curato. I genitori trovano modelli facili da abbinare; i bambini trovano qualcosa che gli piace indossare.

Mobilni meni

Pittarello Fidelity
Ženske Človek Šport Otroci Torbe in dodatki Blagovna znamka POPUSTI

Moji izdelki

Pitt Kids

Vaša košarica je prazna

Dodajte izdelke v košarico za nadaljevanje nakupovanja

Nazaj na dom
Nalaganje v teku...
Nalaganje v teku...